Ostatnie lata to bez wątpienia czas aplikacji mobilnych – powstają nowe oprogramowania, a stare są stale aktualizowane i dostosowywane do potrzeb rynku. Według danych RiskIQ na świecie dostępnych jest dziś ok. 8,93 mln aplikacji mobilnych, a sklep Google Play odnotowuje przyrost 3739 aplikacji każdego dnia. Aplikacja mobilna stała się więc niezbędnym narzędziem klientów sklepów i operatorów sieci detalicznych. Służy zarówno sprzedającym, jak i kupującym.  Zapewnienie swoim klientom oraz użytkownikom dostępu do aplikacji mobilnej stało się jednym ze sposobów zaspokojenia ich potrzeby łączenia się z marką. Posiadanie aplikacji mobilnej przez firmę to kolejny krok do stworzenia nowoczesnego biznesu.

Dlaczego warto zainwestować w stworzenie aplikacji mobilnej?

Odpowiednio zaprojektowane i wdrożone mogą wpłynąć na wydajność pracy w przedsiębiorstwie, polepszyć relację z klientem, zwiększyć mobilność, co w rezultacie buduje pozytywny wizerunek firmy na rynku. Aplikacje mobilne zawsze są – dosłownie – pod ręką, w naszych urządzeniach przenośnych. Wspierają wzajemną komunikację zespołów, składanie zamówień – wszystko, co wchodzi w skład umowy o współpracy. To idealne narzędzie dla małych, średnich i dużych firm. Jak można wykorzystać aplikacje mobilne w hurtowniach handlowych? Poznajcie nasz najnowszy produkt – aplikację eHurt.

Aplikacja mobilna na zlecenie – co oferujemy naszym Klientom?

Aplikacja mobilna pozwala usprawnić procesy zachodzące w danym przedsiębiorstwie. Oferowane przez nas narzędzia mają wspierać proces automatyzacji, ułatwiać dostępność informacji czy komunikację na różnych płaszczyznach.

Aplikacje dedykowane projektujemy i wdrażamy dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Systemy wpierające produkcję, sprzedaż, rozliczenia, rozwiązania logistyczne, automatyzujące obieg informacji, czy też aplikacje ściśle branżowe to nasze propozycje dla najbardziej wymagającego klienta.

Dla kogo powstała aplikacja mobilna eHurt?

Nasza ostatnia realizacja to odpowiedź na potrzeby klientów z branży handlowej. Aplikacja mobilna eHurt wraz z internetową platformą handlową klasy B2B, została stworzona z myślą o firmach i hurtowniach handlowych zajmujących się dystrybucją różnych artykułów np. spożywczych, motoryzacyjnych itp..  Aplikacja mobilna eHurt umożliwia zweryfikowanym klientom na dostęp do pełnej oferty handlowej firmy za pośrednictwem urządzeń mobilnych (np. tablet, smartfon) oraz za pomocą przeglądarki internetowej. Dane są bezpieczne i trafiają tylko do osób zainteresowanych – z mobilnej hurtowni internetowej mogą korzystać wyłącznie autoryzowani przez operatora platformy użytkownicy.

Aplikacja eHurt – zalety

Dzięki aplikacji eHurt użytkownik ma dostęp do aktualnej oferty, gazetek, promocji i rabatów, a także możne szybko zrealizować zamówienie. Warto zaznaczyć, że może to zrobić również z terenu sklepu stacjonarnego, skanując kody EAN smartfonem. Aplikacja eHurt pozwala sprawdzić na bieżąco status zamówienia, zaplanować dostawę, pobrać fakturę, zgłosić reklamację, uzyskać informację o rozrachunkach. Użytkownik stale otrzymuje stosowne powiadomienia push. Aplikacja jest przygotowana dla systemów iOS oraz Android i jest zintegrowana z naszymi systemami ERP.

Aplikacja dla przedstawicieli handlowych

Należy dodać, że dopełnieniem systemu eHurt jest aplikacja mobilna dla przedstawicieli handlowych. Tego typu rozwiązanie informatyczne podnosi wydajność i znacznie automatyzuje procesy zachodzące między działami i poziomami sprzedaży. System umożliwia handlowcom stały dostęp do aktualnej oferty produktowej z różnych magazynów, szczegółowych danych kontrahentów (adres, nr telefonu, e-mail), zamówień, historii cen, przeglądania i wystawiania faktur oraz informację o bieżących rozrachunkach.

TOP S.A. – producent oprogramowania dla firm

Jesteś zainteresowany podobnym rozwiązaniem w swojej firmie? Chcesz zwiększyć wydajność, bezpieczeństwo i komunikację? Wybierz zatem dedykowane rozwiązania tworzone przez przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem. My znamy rynek oprogramowania, Ty swoją branżę. Połączmy siły dla sukcesu. Koniecznie sprawdź naszą ofertę produktową.