Czym się zajmujemy?

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i wdrażaniu systemów informatycznych specjalizowanych dla danego przedsiębiorstwa.

W ofercie spółki znajduje się pełen kompleksowy pakiet oprogramowania: od systemów ERP (w tym m.in: finanse, kadry i płace, sprzedaż, logistyka, zaopatrzenie, magazyn, reklamacje, transport, crm, produkcja) , przez systemy analityczne Business Intelligence, internetowe narzędzia wspierające kontakt z Klientem, systemy WMS i B2B, systemy elektronicznego obiegu dokumentów, systemy raportujące, na aplikacjach dedykowanych kończąc.

Nie sprzedajemy oprogramowania z tzw. „półki” – pracujemy z Klientami dla osiągnięcia najlepszych w ich rozumieniu rozwiązań.

Ponieważ jesteśmy producentem całości oferowanych systemów, jesteśmy w stanie modyfikować produkty tak, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających firm. Wdrożenie oprogramowania prowadzą jedynie specjaliści zatrudnieni w naszej firmie, dlatego odpowiadamy przed Państwem „swoją twarzą” za każdy etap współpracy: od określenia potrzeb i funkcjonalności, przez wdrożenie po opiekę powdrożeniową sprawowaną przez konsultantów biorących udział we wdrożeniu.

Nasze produkty są cały czas unowocześniane i dostosowywane do zmieniających się warunków i oczekiwań Klienta. Cechują się bezpieczeństwem pracy, elastycznością i efektywnością, dzięki czemu wspierają rozwój naszych Klientów, pozwalając im na osiąganie przewagi konkurencyjnej na coraz to bardziej złożonym rynku.

Firma TOP S.A. za podstawę współpracy stawia sobie zapewnienie możliwości zmian i rozwoju oprogramowania oraz ścisłej współpracy z partnerami. Przedsiębiorstwo rozwijając swoją działalność dokonuje często zmian w procesach operacyjnych jak i informacyjnych. Brak możliwości dopasowania oprogramowania do zmieniających się warunków w przedsiębiorstwie będzie spowalniać jego działalność.