Świat, w którym przyszło nam żyć oraz stale rozwijająca się technologia sprawiły, że prowadzenie własnej firmy stawia właścicieli przed wieloma wyzwaniami. Głównym z nich jest dobranie odpowiedniego oprogramowania dla firm. To bardzo odpowiedzialne zadanie, które może wpłynąć na powodzenie oraz sukces przedsiębiorstwa. Warto więc wcześniej zastanowić się, jakich rozwiązań potrzebujesz i który z dostępnych na rynku producent spełnia Twoje oczekiwania. Wpisując w wyszukiwarkę odpowiednią frazę, wyświetli Ci się setki propozycji. Jak jednak wybrać tę najlepszą? Naszym zdaniem najlepiej dobrze zapoznać się z ofertą firmy oraz sprawdzić, co wyróżnia ją na tle konkurencji.

Czym zajmuje się TOP S.A. – producent oprogramowania?

Nasza firma od lat zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Od konkurencji wyróżnia nas fakt, że samodzielnie przygotowujemy wszystkie systemy, więc w razie potrzeb jesteśmy w stanie je dopasować do indywidualnego klienta. Oprogramowanie dla firm jest wdrażane przez specjalistów pracujących w naszej firmie, co pozwala na zbudowanie relacji z klientem. Dzięki temu na każdym etapie współpracy: od określenia potrzeb i funkcjonalności, przez wdrożenie po opiekę powdrożeniową sprawowaną przez konsultantów biorących udział we wdrożeniu odpowiadamy przed Państwem osobiście. Do obowiązków TOP S.A. należy również przeszkolenie wszystkich pracowników, jak prawidłowo korzystać ze wdrożonego systemu. Ten etap sprawia nam zawsze wiele radości, bowiem na własne oczy widzimy, w jaki sposób dzięki naszej pracy na lepsze zmienia się czyjeś życie. Szczęśliwy i zadowolony pracownik wykonuje swoje obowiązki o wiele szybkiej. Naszą ofertę tworzą m.in.:

  • Zintegrowany System Informatyczny klasy ERP TOP9000
  • Rozwiązania Analityczne Business Intelligence
  • Aplikacje Dedykowane
  • System Zarządzania Magazynem Wysokiego Składowania TOP WMS
  • Aplikacje Mobilne

Jak więc widać spółka oferuje w pełni kompleksowe oprogramowanie dla firm. Dzięki nam sprawy administracyjne związane z finansami, sprzedażą, logistyką, transportem, reklamacjami itp. staną się o wiele prostsze, a Ty będziesz mógł poświecić zaoszczędzony czas na rozwijanie swojego przedsiębiorstwa.

Wyróżniki TOP S.A. oprogramowanie informatyczne na tle konkurencji

Określając swoje potrzeby, należy dokładnie przeanalizować, jakie oprogramowanie dla firmy usprawni pracę zarówno właścicielowi, jak i pracownikom. To bardzo ważne, aby korzystać z systemów, które są proste w obsłudze, szybko działają oraz ułatwiają wykonywanie obowiązków. TOP S.A tworzy swoje systemy z myślą o klientach, dlatego wyróżnia się na tle konkurencji, pod wieloma względami, oto kilka z nich.

Stworzenie systemów w całości przez TOP S.A

Decydując się na współpracę z daną firmą, ważne jest, aby ich oprogramowanie można było dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli dane przedsiębiorstwo nie stworzyło go samodzielnie, wdrożenie zmian często staje się niemożliwe, co negatywnie wpływa na współpracę. Nasze oprogramowanie to zintegrowane środowisko obejmujące informatycznie całą firmę i jeśli w przedsiębiorstwie realizowana jest jakaś specyficzna ewidencja czy rozwiązanie, wówczas bez problemów możemy ja zaimplementować w systemie firmy.

Stała modyfikacja

Produkty oferowane przez TOP S.A są stale uaktualniane i unowocześniane , tak by mogły spełniać zmieniające się oczekiwania klientów. Nie ma więc obaw, że idąca naprzód technologia lub wprowadzane odgórnie zmiany sprawią, że Twój system stanie się bezużyteczny.

Kompleksowość usług

Nasza szeroka oferta pozwala na pełną ewidencję zjawisk gospodarczych za sprawą choćby systemu ERP TOP9000. Kompleksowe oprogramowanie dla firm pozwala spełnić indywidualne oczekiwania naszych klientów i dobrać rozwiązania idealne na nich.

Szybkie wdrożenie systemu i pomoc na każdym etapie współpracy

Szybkość wykonywania pracy w główniej mierze zależy od ludzi. Ich doświadczenie oraz zaangażowanie sprawiają, że wdrażanie systemów w firmie odbywa się sprawnie, a komunikacja z klientami staje się czystą przyjemnością. Dodatkowym atutem jest stała pomoc naszych pracowników, którzy szkolą innych, jak korzystać z danego oprogramowania. Nawet po zakończeniu prac zawsze można zgłosić się z problemem do konsultanta, który chętnie udzieli wyjaśnień i postara się pomóc.

TOP S.A. – jak długo działamy na rynku?

Od 30 lat tworzymy oprogramowania dla firm. W ciągu tego czasu podjęliśmy współpracę z wieloma średnimi i dużymi przedsiębiorstwami. Pozwala nam to twierdzić, że jesteśmy solidnymi partnerami, którzy swoją pracę wykonują szybko, sprawnie oraz w pełnym zaangażowaniu. Grono zadowolonych klientów jest naszą najlepszą wizytówką.

Najlepsze oprogramowanie dla Twojej firmy

Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo i potrzebujesz niezawodnego producenta oprogramowania, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać najlepszy system, szybko go wdrożymy oraz przeszkolimy Twoich pracowników, by usprawnić pracę Twojej firmy.