Historia

Od 1991 roku TOP S.A. jest wyspecjalizowanym producentem i dostawcą kompleksowych systemów informatycznych dla dużych i średnich przedsiębiorstw wielu branż.

Zaczęliśmy od tworzenia programów komputerowych w środowisku DOS pracujących na „płaskich” bazach danych, potem przyszły czasy na systemy sieciowe i wielostanowiskowe.

Obecnie oferujemy naszym Klientom oprogramowanie pracujące pod kontrolą systemu Windows, z wykorzystaniem SQL-owych serwerów baz danych pracujących na systemach Linux lub Windows. Wykorzystuje ono internet do transmisji danych i ich synchronizacji, jak i komunikacji pomiędzy oddziałami czy użytkownikami oraz zapewnia możliwość pracy na urządzeniach mobilnych.

Ponad 20 lat naszej działalności na rynku pozwoliło nam stworzyć nie tylko wysoko zaawansowane pod względem merytorycznym i technologicznym aplikacje, ale również stworzyć silny zespół programistów i konsultantów, zdolny sprawnie realizować duże projekty informatyczne, czego dowodem są nasze dotychczasowe realizacje.