Prowadząc firmę przewozową nietrudno o problemy. Spora liczba papierkowej pracy, stały kontakt z pracownikami, obsługa pasażerów sprawiają, że człowiek zapomina o wszystkim, co się wokół niego dzieje. Brak czasu wolnego oraz przemęczenie sprawiają, że coraz częściej zdarzają się potknięcia, które negatywnie odbijają się na Twojej firmie. Idealnym rozwiązaniem Twoich problemów jest system EBUS. Prosty w obsłudze, intuicyjny, pomocny zarówno dla pasażerów, kierowców, a przede wszystkim dla Ciebie.

System EBUS dla Twojej firmy

Prowadzenie firmy ma swoje blaski i cienie. Każdy lubi dostawać pochwały za swoją pracę i wiążące się z tym wynagrodzenie. Jednak spędzanie wielu godzin nad fakturami, cennikami, rozliczanie pracowników, układanie rozkładów jazdy, tak by odpowiadały one potrzebom pasażerów, jest męczące. Dlatego też z pomocą przychodzi system EBUS, który został stworzony z myślą o firmach przewozowych. Oferuje on:

  • sprzedaż i rezerwacji biletów,
  • zarządzanie rozkładem jazdy i obsadą,
  • planowanie i rozliczanie czasu pracy kierowców,
  • prowadzenie bazy klientów,
  • system powiadamiania i komunikatów dla kierowców i pasażerów,
  • generowanie raportów,
  • śledzenie pojazdów za pomocą nawigacji satelitarnej GPS,
  • generowanie danych dla urzędu,
  • zarządzanie wynajmem busów i autokarów.

System EBUS jest szybki i prosty w obsłudze, ponieważ powstał przy współpracy z firmą przewozową. Dzięki temu mogliśmy od środka poznać specyfikę tej branży, dostosowując działanie systemu do jej potrzeb. Nasze oprogramowanie pozwala na efektywne komunikowanie się i integrację z innymi systemami oraz aplikacjami mobilnymi, niebędącymi naszą własnością, co stanowi ogromny atut. Dodatkowo warto zaznaczyć, że system EBUS, jest jedynym rozwiązaniem tego typu na rynku,  który współpracuje z modułem klasy ERP TOP9000 do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem, obejmujący m.in. obszary: księgowości, dystrybucji, sprzedaży, logistyki, kontaktów z klientami, produkcji, transportu, magazynów.

Będąc profesjonalistami w swojej branży, którzy działają na rynku od wielu lat, przygotowaliśmy dla naszych klientów wygodne i przejrzyste moduły systemu EBUS. Pomagają one lepiej zarządzać administracją biura, wspierają i ułatwiają pracę kierowcom, oraz zapewniają lepsze relacje z klientami.

Jak działa system EBUS?

Nasz system jest stworzony, by ułatwiać niełatwą często pracę, w tym przypadku administracyjną, w firmie przewozowej. Aplikacja EBUS pozwala w szybki i łatwy sposób zarządzać logistyką przewozów, rezerwacji i systemem sprzedażowym biletów (jednorazowych i miesięcznych). Główną zaletą systemu jest fakt, że zbiera on potrzebne informacje i dane pozwalające na dalszy rozwój firmy. Otrzymasz szczegółowe raporty o czasie pracy kierowców, rentowności pojazdów oraz sprzedaży biletów. Aplikacja bus przypomni Ci również o zbliżających się terminach badań technicznych poszczególnych pojazdów, badań lekarskich kierowców itp. Oprogramowanie EBUS umożliwia zarządzanie wynajmem busów lub autokarów.

Aplikacja EBUS to coś więcej niż strona internetowa

Twoi klienci chcąc znaleźć informacje na temat firmy, najczęściej zaczynają od poszukiwań w Internecie. Nasza aplikacja to coś więcej niż strona internetowa. Pozwala ona wyszukać konkretne przejazdy oraz pokazuje mapę połączeń, rozkład jazdy i lubianą przez większość osób lokalizację autobusów/busów. System pozwala również na zakup biletów oraz ocenę przejazdów. Dzięki tym udogodnieniom Twoi klienci będą zawsze na bieżąco, cieszyć się spokojną jazdą.

Mobilna aplikacja BUS dla klienta

Obecne czasy spowodowały, że większość osób korzysta z telefonów komórkowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz ich klientów, stworzyliśmy aplikację BUS, którą można pobrać na telefon. Wystarczy wejść na stronę Sklepu Google Play lub App Store, by móc swobodnie z niej korzystać. Aplikacja jest łatwa w użytkowaniu oraz intuicyjna. Dzięki aplikacji mobilnej można wyszukać połączenia autobusowe, kupić lub zarezerwować bilet, sprawdzić historię przejazdów, opóźnienia kursu, a także sprawdzić aktualne warunki pogodowe oraz informacje o lokalnych imprezach.

Mobilna aplikacja Bus dla kierowców

Ciągła jazda za kierownicą busa lub autobusu jest męcząca. Długie trasy, wymagające pełnej koncentracji i skupienia. Nasza aplikacja jest stworzona, by ułatwić pracę kierowców. Pozwala ona na szybką sprzedaż biletów, weryfikację biletu elektronicznego, przedłużenie biletów okresowych. Dodatkowym atutem jest możliwość podglądu harmonogramu przejazdów dla każdego kierowcy. Ma więc on w jednym miejscu informacje dotyczące godzin swojej pracy oraz wgląd w ewentualne zmiany. Największym atutem jest jednak fakt, że korzystając z aplikacji BUS, nie musisz mieć w autobusie kasy fiskalnej. Do sprzedaży biletów potrzebny jest jedynie telefon i drukarka biletów.

System EBUS rozwiązaniem wszystkich problemów

Jeśli prowadzisz firmę przewozową i chcesz zobaczyć, jak łatwa może być praca, skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji oraz rozwieje wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy, że wykupując system EBUS, nie rozstaniesz się z nim nigdy więcej.